Etapy przygotowań udanego Sylwestra

Wiele osób zastanawia się nad tym gdzie spędzić sylwestra we Wrocławiu. Wydarzenie to jest szczególnie ważne przez wzgląd na panującą w tym dniu atmosferę. Okoliczności sprawiają, że każdy zastanawia się na minionym rokiem, analizuje swoje błędy i decyzje, a także przygotowuje listę postanowień na zbliżający się rok. W związku z tym warto zatroszczyć się o wyjątkowe miejsce współgrające z charakterem uroczystości.

W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie firma Times Event Center przygotowała specjalną ofertę, a mianowicie Sylwester 2018 w stylu James’a Bonda. Specjalna aranżacja wnętrza sprawi, że goście będą mogli poczuć się jak prawdziwa gwiazda kina. Poza ciekawą tematyką imprezy przedsiębiorstwo zadbało także o inne aspekty takiej jak:

  • Jadłospis składający się z wielu rodzajów przekąsek i dań ciepłym. Został on przygotowany przez kucharzy posiadających ogromne doświadczenie i wiedzę. Efektem ich pracy są niepowtarzalne smaki połączone z estetycznym wyglądem. Wśród propozycji menu coś perfekcyjnego dla siebie znajdą zarówno fani mięsnych opcji, jak i miłośnicy wegetariańskich przysmaków. Do dyspozycji gości są napoje oraz zimny bufet przez całą noc
  • Serwis kelnerski przykuwający szczególną uwagę do porządku na sali, a także samopoczucia uczestników. Ich celem jest zapewnienie miłej atmosfery i komfortowego samopoczucia
  • Klimatyczna sala mieszcząca ponad 500 osób wyposażona w szatnię, parking, antresole oraz klimatyzacje. Parkiet o dużej powierzchni da gwarancje swobodnej i co najważniejsze bezpiecznej zabawy.

Firma Times Event Center podczas przygotowywania Sylwestra we Wrocławiu skupiła się przede wszystkim na potrzebach i oczekiwaniach klientów. Jej motywacją jest możliwość zapewnienia niepowtarzalnej uroczystości pełnej wrażeń i pozytywnych emocji. Ogromne doświadczenie w organizacji przyjęć o różnym charakterze pomaga w oferowaniu usług na najwyższym poziomie. W zakresie asortymentu przedsiębiorstwa znajduje się także przygotowywanie wesel, ślubów, imprez pracowniczych oraz komunii.