Graj legalnie i bezpiecznie

W ostatnich latach sporo mówiono w Polsce o zakładach bukmacherskich. Dyskusje w mediach dotyczyły przede wszystkim ich legalności. Po długotrwałych debatach, przedstawianiu swoich racji i argumentów, w 2017 roku doszło w końcu do nowelizacji ustawy hazardowej. W najprostszym skrócie doprowadziła ona do zablokowania możliwości korzystania użytkownikom z ofert nielegalnych bukmacherów. Do funkcjonowania konieczne stało się otrzymanie licencji od Ministerstwa Finansów. Wiele osób obawiało się, że tego typu sytuacja będzie się wiązała z szeregiem utrudnień czy też zmniejszeniem komfortu w obstawianiu zakładów. Nic bardziej mylnego.

Nowelizacja ustawy skutkowała tym, iż obstawianie zakładów bukmacherskich stało się w Polsce zdecydowanie bardziej bezpieczne. Ma to związek z tym, iż licencji nie może otrzymać każdy, a niezbędne stało się spełnienie licznych wymagań dotyczących przede wszystkim kwestii organizacyjnych i finansowych. W przypadku samych użytkowników zmiana dotyczyła głównie jednego, ale bardzo ważnego aspektu – usługi przeznaczone są tylko dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Lista legalnych bukmacherów obejmuje kilka nazw. Największymi spośród nich są w Polsce obecnie Totolotek, LV BET i Fortuna oaz STS. Korzystanie z ich usług jest całkowicie bezpieczne i nie wiąże się z groźbą odpowiedzialności karnej. Każda z tych firm robi wiele, by przyciągnąć do siebie klientów i, jak pokazują statystyki i popularność, cel udaje im się osiągnąć. Jeśli jednak mowa o bezpieczeństwie, to warto pamiętać, że i tak największym zagrożeniem bywa sam decydujący się na skorzystanie z usług. Dlatego tak często mówi się o tym, by obstawiać odpowiedzialnie.

Przypadki uzależnień nie są tak rzadkie, a liczne przykłady dowodzą, że może być to początek prawdziwych tragedii życiowych. Zakłady bukmacherskie należy więc traktować przede wszystkim jako rozrywkę, nie zaś sposób na życie. Nie ulega wątpliwości, że śledzenie rozgrywek sportowych staje się znacznie ciekawsze, ale umiar jest jednak podstawą!

Gdzie znajdę informacje i typy?

Na stronie bukmacherinternetowy.pl dowiesz się, gdzie można grać dziś legalnie.