Praktyczna i piękna, czyli suknia ślubna z ramiączkami

Suknie ślubne z ramiączkami wyróżniają się wyjątkowo praktycznym charakterem. Są bardzo przewiewne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas upalnych dni. A obecnie większość par młodych decyduje się na letnie śluby.

Sukienka ślubna na ramiączkach doskonale sprawdzi się w przypadku pań o niemal każdej budowie ciała. Zarówno drobne kobiety, jak i nieco bardziej postawne powinny dobrze czuć się w takiej kreacji. Jest to świetny wybór, ponieważ suknia dobrze podtrzymuje biust, ale też cudownie eksponuje ramiona i dekolt.

Sukienki ślubne na ramiączkach to synonim wygody

Ten rodzaj kreacji na ślub spotyka się z dużym zainteresowaniem kobiet, które decydują się na ślub w stylu rustykalnym. Taka zwiewna suknia będzie bardzo wygodną alternatywą dla sztywnych gorsetów. Ramiączka mogą być zarówno cienkie, jak i nieco grubsze. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji panny młodej. Suknie ślubne z ramiączkami można znaleźć w sklepie internetowym Suknie Boho. To właśnie tam panie mogą skorzystać z fachowych porad stylistów.

Jaki dekolt przy sukni ślubnej na ramiączkach?

Przy wyborze sukienka ślubna na ramiączkach znaczenie ma również sam dekolt. Co prawda ramiączka będą pasować do każdego typu dekoltu i będą doskonale podtrzymać nawet bardzo duży biust. Świetnym wyborem jest suknia ślubna z dekoltem w kształcie litery V. Nadaje ona odpowiedni szyk całej stylizacji. W salonach można spotkać się również z sukniami z opadającymi ramiączkami, które przepięknie eksponują ramiona i nadają całości subtelności. Znaczna część sukien szyta jest z prostym albo okrągłym dekoltem. Wtedy ramiączka dobrze podtrzymują kreacje i sprawiają, że weselne tańce nie są żadną przeszkodą dla panny młodej. Niektóre panie, jednakże w zdecydowanej mniejszości, decydują się na wybór sukni z dekoltem pod szyje, gdzie materiał na ramionach został wycięty. Ten krój może wyszczuplić sylwetkę, jednak wymaga długiej szyi, dlatego nie sprawdzi się w każdym przypadku.