ŚRODKI CZYSTOŚCI

Firma Cleantec funkcjonuje na rynku nieustannie, od 2008 roku. Od wielu lat sprzedajemy nowoczesne i sprawdzone chemiczne środki czystości od renomowanych producentów. Dostarczamy zaopatrzenie dla szkół, sektora HoReCa, firm sprzątających, różnego rodzaju instytucji czy klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się jedynie profesjonalna chemia do sprzątania.

Sklep Cleantec posiada w swoim asortymencie środki znanych i cenionych na świecie marek. Znajdą u nas Państwo środki chemiczne do sprzątania takich firm, jak Pollet (Belgia) i Hydrachim (Francja). Miło nam przyznać, że jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Kupując u nas, mają Państwo gwarancję otrzymania oryginalnego, najwyższej jakości towaru. Chemia profesjonalna do sprzątania wykorzystywana jest, m.in. w hotelach, restauracjach, przez profesjonalne firmy sprzątające czy w jednostkach budżetowych, ale nie tylko. Profesjonalne środki do sprzątania znajdują zastosowanie również w gospodarstwach domowych, znacznie ułatwiając wykonywanie codziennych obowiązków i pozwalając na szybkie usunięcie zabrudzeń. Profesjonalne środki czystości dostępne w naszej ofercie są nieporównywalne do tych, które znajdują Państwo na marketowych półkach. Charakteryzują się szybkim działaniem i wysoką skutecznością. Zawdzięczają to wysoko skoncentrowanej formule. Dzięki temu nasza chemia do sprzątania jest niezwykle wydajna.

Zależy nam na ochronie środowiska. Nasze profesjonalne środki czystości są przyjazne dla użytkowników oraz ekosystemu. Dzięki dostępności opakowań o dużej pojemności oraz wysokiej wydajności, zużywają Państwo mniej plastiku. To jednak nie wszystko. Środki do sprzątania, które znajdują się w sklepie Cleantec coraz częściej powstają na bazie naturalnych składników. To prawdziwa rynkowa nowość. Szkodliwa chemia środków czystości zostaje zneutralizowana lub wyeliminowana przez zastosowanie naturalnych wyciągów, mydeł i olejów. Są to produkty ekologiczne oraz biotechnologiczne. Oferowane profesjonalne środki do czyszczenia zawierają żywe kultury bakterii  oraz enzymy. Gwarantują one długofalowe działanie. Mogą być również stosowane bez szkody dla oczyszczalni biologicznych.

Jesteśmy firmą, która sprzedaje w dużej mierze środki dla firm sprzątających. Nasi klienci cenią sobie oryginalność naszych produktów. Środki czystości profesjonalne pozwalają im na prowadzenie do rocznego budżetu dużych oszczędności. To nie tylko zasługa wydajności naszych produktów. Ta chemia profesjonalna bardzo skutecznie doczyszcza zabrudzone powierzchnie. Dzięki temu wymaga zastosowania mniejszej ilości preparatu, niż w przypadku tradycyjnych produktów.

Do tej pory zaufały nam tysiące klientów. Wśród nich są firmy, które zawodowo i profesjonalnie zajmują się sprzątaniem oraz osoby indywidualne, które szukały skutecznych środków do pielęgnacji i sprzątania domu.