WÓZEK WIELOFUNKCYJNY CZY SPACERÓWKA? KTÓRY WYBRAĆ?

Przeglądając różne wózki dziecięce, po pewnym czasie w głowie pojawia się mętlik. Lepiej wybrać wózek wielofunkcyjny? Czy tradycyjną spacerówkę?

TRADYCJA

Wiele osób otrzymuje w ramach wyprawki od bliskich rzeczy, które stały się pamiątkami rodzinnymi. Do takich prezentów zaliczają się również wózki. Nagle przyszli dziadkowie przynoszą tradycyjny wózek, w którym wozili Cię jako dziecko. Ma piękną gondolę i duże, smukłe koła. Jak można odmówić? Taka tradycja to piękna rzecz i wskazuje na to, że niektóre rzeczy potrafią przetrwać próbę czasu.

Inne osoby same wybierają wózki o tradycyjnym wykończeniu i zawieszeniu. To kwestia gustu. Są stylowe, ponadczasowe. Idealnie sprawdzają się podczas spokojnych spacerów, osiedlowymi uliczkami.

Taki wózek jednak trzeba będzie zmienić prędzej czy później na siedzącą spacerówkę. Czekają Cię więc kolejne poszukiwania. Wózki spacerowe Warszawa są najczęściej dość lekkie i bardzo praktyczne. Można je szybko złożyć i schować w szafie lub w bagażniku. Trzeba wybrać tylko ten model, który najbardziej będzie pasował do Waszego trybu życia.

WÓZKI WIELOFUNKCYJNE – DOTYK NOWOCZESNOŚCI?

Wózki Warszawa, które charakteryzują się wielofunkcyjnością są bardzo cenione przez wielu rodziców w Polsce. Dlaczego? Chodzi głównie o to, że kupując wózek jeden raz, zyskujesz sprzęt, który służyć będzie długo. W zestawie, w zależności od producenta, znajdują się najczęściej: nosidło, gondola oraz fotelik do spacerówki. Ponadto rodzic ma do dyspozycji solidny stelaż, który zmienia przeznaczenie w zależności od potrzeb. Zyskujesz więc jeden wózek, który towarzyszy Twojemu dziecku przez kilka pierwszych lat życia. Nie musisz martwić się zakupem dodatkowych wózków, a zwracać jedynie uwagę na to, kiedy zamienić leżącą gondolę na fotelik.

Całość utrzymana jest w jednej, spójnej kolorystyce. Jeśli masz w domu miejsce na trzymanie dodatkowych elementów wyposażenia i nie chcesz martwić się wymianą jednego wózka na kolejny – to z pewnością wybór dla Ciebie.

Niezależnie od tego, jakiego typu wózka poszukujesz, warto zajrzeć na stronę www.wozkifoteliki.pl. Znajdziesz tam najlepsze modele od producentów z całego świata. Przejrzysty opis i bogata galeria zdjęć pozwalają lepiej zapoznać się z każdym z produktów, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzję. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pomocy udzielić Ci może fachowa obsługa, dostępna telefonicznie lub mailowo.